Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Αστικό ΚΤΕΛ Καλαμάτας
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8
Το Citaro που είδα θα αντικαταστήσει το 1 αλλά έρχονται αντικαταστάσεις και για τα άλλα δύο Ο405, το 6 και το 11. Τέλος εποχής...
(09-04-2021, 06:57 PM)O302S Έγραψε: [ -> ]Το Citaro που είδα θα αντικαταστήσει το 1 αλλά έρχονται αντικαταστάσεις και για τα άλλα δύο Ο405, το 6 και το 11. Τέλος εποχής...
Γνωρίζουμε την προέλευσή του; Επίσης έχουμε καμιά πληροφορία για το τι αναμένουμε να έρθουν στα 6 και 11;
Δε γνωρίζω. Πάντως επειδή και τα τρία τα έχει η ίδια οικογένεια αν έχω καταλάβει καλά, μου φαίνεται πολύ λογικό να αντικατασταθούν όλα από Citaro.
Σήμερα ο άσσος χωρίς πινακίδες στο γνωστό χώρο στάθμευσης μπροστά από το υπεραστικό ΚΤΕΛ, από μέρα σε μέρα θα δούμε το Citaro στη θέση του

εδιτ 16/4/21: ταξινομήθηκε 14/4/21 το Citaro και πήρε πινακίδες ΚΜΧ-2531. Έβγαλα και δύο φωτογραφίες προ διώρου, τις ανέβασα στην γκαλερί
Σήμερα στο χώρο στάθμευσης μπροστά από το υπεραστικό ΚΤΕΛ στην Καλαμάτα βρίσκονται τα Ο405Ν #6 και #11 χωρίς πινακίδες ενώ τα είχα δει να κάνουν δρομολόγια την περασμένη εβδομάδα. Στον ίδιο χώρο και απέναντι βρίσκονται δύο νεοφερμένα Citaro I επίσης χωρίς πινακίδες, προφανώς οι αντικαταστάτες των Ο405Ν. Ανέβασα φωτογραφίες στη γκαλερί, αν δεν πληρούν τις προδιαγραφές ας μεταφερθούν στην ανοιχτή. Αναμείνατε ταξινόμηση των Citaro συντομότατα, υπόσχομαι φωτογραφίες! Smile
Ταξινομήθηκαν και τα δύο Citaro, το #6 στις 29/4 και το #11 στις 12/5 με αριθμούς κυκλοφορίας ΚΜΧ-2626 και ΚΜΧ-2711 αντίστοιχα. Φωτογραφίες στη γκαλερί! Smile
EDIT: Τελικά κατάλαβα κάποια πράγματα μόνος μου, άκυρο το σχόλιο πλέον.  Tongue
To #2 τελείωσε, πωλείται για ανταλλακτικά. Προς πώληση και το #8.
Μα τι έπαθε το 2; Τις προάλλες το είδα να κυκλοφορεί κανονικά! Όσο για το 8 δε νομίζω σοβαρά να πωλείται, η αγγελία υπάρχει εδώ και μήνες.
Έπαθε ζημιά σοβαρή το #2 και πήρε άλλο. Θα σας ενημερώσω σύντομα για το τι είναι.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8