Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Photo Editing
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2
(17-03-2011, 10:03 PM)Paul:) Έγραψε: [ -> ](Ιδέα για photoshop)

Έτοιμο!!!! MB Renault Agora N2

τελειο ειναι
Kαλα φιλε Paul εχεις τα ρεστα μου ειναι τελειο το γκαζεροελβο, μπραβο.
Το καρουμπαλο γιατι το αφησες, αφου δεν το χρειαζεται πλεον, εγινε diesel...
(18-03-2011, 09:06 PM)dimitris84 Έγραψε: [ -> ]Το καρουμπαλο γιατι το αφησες, αφου δεν το χρειαζεται πλεον, εγινε diesel...

του παει ομως...ηταν το μονο που μου αρεσε στις γκαζιερες
Συμφωνώ και γι αυτό κ το άφησα... Οι γκαζιέρες με το μεγαλο καρούμπαλο είναι ωραίες... Πέραν του οτι δεν θα είχα πως να καλύψω το κενό... Προσέξτε την λεπτομέρεια "Κίνηση με φυσικό πετρέλαιο"
Χαχα τρομερο Μπραβο πολυ πετυχημενοTongue
Κακα τα ψεματα οσα και εαν εχουν ακουσει αυτα τα λεωφορεια με το καρουμπαλο που εχουν στην οροφη τους δινουν καποιο κυρος σε σχεση με τις μετεπειτα γκαζιερες που ολο τον ογκο τον εχουν προς τα πισω ειναι σαν τα καραβια ''παντοφλες'' των πορθμειων.

Κινηση με φυσικο πετρελαιο... σεβασμος στο περιβαλλον απλα τελειο Big Grin.
Επιστρέφω στο θέμα... Μίλαγα με τον giannaros88 και μου είπε οτι έκανε photoshop. Εκεί μου μπήκε η σατανική-διεστραμμένη ιδεά...

Είναι γνωστό ότι με την αναδιάρθωση των συγκοινωνιών που γίνεται στην Αθήνα έχει ακουστεί η ένταξη του Κτελ Ν. Αττικής στον ΟΑΣΑ στο μέλλον. Εγώ όχι μόνο το εβαλα στον ΟΑΣΑ αλλά και στον στόλο της ΕΘΕΛ με τον ανάλογο καρναβαλο-χρωματισμό φυσικά... TongueTongue

Μου βγήκε ακόμη πιο τραγικό απο ότι περίμενα... Βλέποντας το τελικό αποτέλεσμα λύνεσαι στα γέλια... TrompasTrompas

Διάλεξα το #9 Αττικής για τους πειραματισμούς μου και ευχαριστώ τον obelix για την πολύ καλη φωτογραφία μιας και χάρη στην ποιότητα και την γωνία λήψης τελείωσα πολύ γρήγορα

Απολαύστε !!! Pop Corn

MB OBRADORS ΕΘΕΛ

[attachment=83]


Άφησα και λίγο πορτοκαλί μιας και τα σχέδια πάνε για να ξεχωρίζει απο τα αστικά...

Οταν εβγαλα το irisbus cityclass του λαυριου ειπα να κανω << photoshop>> Big Grin

Τελικα το αποτελεσμα ειναι.................καλο θα ελεγα

Irisbus Cityclass σε χρωματα της εθελ. Tongue Tongue

[Εικόνα: 5819191673_315c1ce646.jpg]

[Εικόνα: 5819194411_1ab6c0ae2d.jpg]
Σελίδες: 1 2