Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: [Zougla.gr] Έκλεψαν λεωφορείο από τα ΚΤΕΛ Κατερίνης
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4
και μαλιστα να κυκλοφορει και με πινακιδες....
Αλήθεια? Για πείτε τίποτα πιο λεπτομερώς... Μπορεί και να το πάρει πίσω το αμάξι?
μακαρι να το παρουν πισω κ κυριως να βρουν τα λαμογια!!!
Μακαρι αν και δεν το βλεπω.
Ενταξει, δεν βρισκεται ακριβως εκει που λετε αλλα αρκετα πιο νοτια, ενω δεν εκτελει δρομολογια διοτι ειναι δεσμευμενο απο τις τοπικες αρχες. Δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος να αναφερω περισσοτερα δημοσιως παντως... Οποιος εχει ουσιαστικο λογο να μαθει καποια πραγματα παραπανω ας επικοινωνησει μαζι μου...
(03-03-2011, 08:55 PM)dimitris84 Έγραψε: [ -> ]Ενταξει, δεν βρισκεται ακριβως εκει που λετε αλλα αρκετα πιο νοτια, ενω δεν εκτελει δρομολογια διοτι ειναι δεσμευμενο απο τις τοπικες αρχες. Δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος να αναφερω περισσοτερα δημοσιως παντως... Οποιος εχει ουσιαστικο λογο να μαθει καποια πραγματα παραπανω ας επικοινωνησει μαζι μου...

με λιγα λογια,εχει βρεθει το αμαξι???στοιχεια ποιοι το εκαναν,εχουν βρει??
Τι ψαχνεις ψυλλους στ'αχυρα.
(04-03-2011, 11:11 AM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: [ -> ]με λιγα λογια,εχει βρεθει το αμαξι???

Και ναι και οχι..
(04-03-2011, 11:11 AM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: [ -> ]με λιγα λογια,εχει βρεθει το αμαξι???στοιχεια ποιοι το εκαναν,εχουν βρει??

Για να ειναι δεσμευμενο απο την αστυνομια προφανως και βρεθηκε... Οσο για το ποιοι το εκαναν τωρα, μη ρωτας πολλα καλυτερα...
(09-03-2011, 02:26 PM)dimitris84 Έγραψε: [ -> ]Για να ειναι δεσμευμενο απο την αστυνομια προφανως και βρεθηκε... Οσο για το ποιοι το εκαναν τωρα, μη ρωτας πολλα καλυτερα...

καταλαβα...
Σελίδες: 1 2 3 4