Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: 4.5 (Unofficial) meeting leoforeia.gr
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4
(25-11-2010, 09:58 AM)OBELIX Έγραψε: [ -> ]αποφασίστηκε δημοκρατικά η συνάντηση να γίνει το Σάββατο 27/11 και ώρα 19:30 στα Αθίκια Κορινθίας.

Πάντα το πίστευα οτι εισαι δημοκρατικος ανθρωπος.. Big Grin
(25-11-2010, 03:42 PM)Cmaniac Έγραψε: [ -> ]Πάντα το πίστευα οτι εισαι δημοκρατικος ανθρωπος.. Big Grin

αμα ειναι για βολτα κ μασα...αλλαζει ο γερος ανθρωπος!!!Big GrinTongue
(24-11-2010, 04:33 PM)NEW TRAVEGO Έγραψε: [ -> ]τοσο καιρο καναμε να το κλεισουμε και εγω εχω γαμο στην Αθηνα...γκαντεμιαααα!!!

ασε το γαμο κ ελα για πουρναρια!!!!!Big Grin
ασε μεγαλη ηττα αν μπορουσα δεν θα πηγαινα αλλα δεν γινεται...και απο οτι βλεπω η παρεα στην συναντηση ειναι ολα τα λεφτα!!!SadSadSad
εσυ θα χασεις....η μαλλον καλυτερα που πας στον γαμο για να δεις πως παντρευεται ο κοσμος γιατι πλησιαζει κ η σειρα σου...αχαχχα....ο γιωργακης ασχολειται με την γρια,καταλαβαινεις φαρμακα κτλ..ο πανος 97 μας πουλαει (εχει δουλεια σοβαρη ) ...ολοι οι αλλοι παροντες......
ασε εχω βγει εκτος προυπολογισμου με τοσους γαμους...και ο Τομ για μετα της δεκα το κοβω ν ανεβει..ισως και σας προλαβω χαχα!!!Παντως θα πρεπει να γινει και αλλη συναντηση για να ειμαστε και ολοι βρε αδερφε!!!
(26-11-2010, 04:22 PM)NEW TRAVEGO Έγραψε: [ -> ]ασε εχω βγει εκτος προυπολογισμου με τοσους γαμους...και ο Τομ για μετα της δεκα το κοβω ν ανεβει..ισως και σας προλαβω χαχα!!!Παντως θα πρεπει να γινει και αλλη συναντηση για να ειμαστε και ολοι βρε αδερφε!!!

δεν εισαι ο μονος!!!!!SadSad
Δυστυχως μου ετυχε κατι την τελευταια στιγμη και δεν θα ερθω Sad την επομενη φορα.
(27-11-2010, 10:25 AM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: [ -> ]Δυστυχως μου ετυχε κατι την τελευταια στιγμη και δεν θα ερθω Sad την επομενη φορα.

γκαντεμοσκυλο!!!!!Tongue
Γιωργη εσυ θα ερθεις δηλαδη ?????/
Σελίδες: 1 2 3 4