Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Πράσινα Λεωφορεία ΗΣΑΠ : Φωτογραφίες
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6
εκτος απο τα γαλλικα υπηρχαν και MERCEDES-BIAMAX
(23-04-2011, 05:40 PM)chris747 Έγραψε: [ -> ]εκτος απο τα γαλλικα υπηρχαν και MERCEDES-BIAMAX

Εχεις περισσοτερα στοιχεια για τα πρασινα Βιαμαξ ή φωτογραφια τους;
Και γενικα δεν θυμαμαι κατι συγκεκριμενο περι των Βιαμαξ θαμπες εικονες μονο γι'αυτο και σε ρωτω.
Η παραλαβη ηταν το 1968 για 25 κοματια.Εγω τα θυμαμαι αρχες του 80 και κυκλοφορουσαν για λιγο μαζι με τα VOLVO.Φωτογραφια εχω δει μονο μια στο λευκωμα του ΗΣΑΠ για τα 130 χρονια.
(30-04-2011, 09:43 PM)Konstantinos MercedesBenz Έγραψε: [ -> ]Εχεις περισσοτερα στοιχεια για τα πρασινα Βιαμαξ ή φωτογραφια τους;

Ειχα στειλει παλιοτερα καποιες φωτογραφιες δικες μου στον cmaniac να τις ανεβασει απο ενα τετοιο που υπαρχει στην ΕΘΕΛ.
Παντως δεν υπαρχει πλουσιο φωτογραφικο υλικο στο διαδυκτιο για τις προηγουμενες γενιες απο τα πρασινα λεωφορεια, μια δυο φωτογραφιες και αυτες με το ζορι.
Καλησπέρα,

(30-04-2011, 10:44 PM)chris747 Έγραψε: [ -> ]Η παραλαβη ηταν το 1968 για 25 κοματια.Εγω τα θυμαμαι αρχες του 80 και κυκλοφορουσαν για λιγο μαζι με τα VOLVO.Φωτογραφια εχω δει μονο μια στο λευκωμα του ΗΣΑΠ για τα 130 χρονια.

Αναφέρεσαι σε αυτό;

[Εικόνα: 040-1.JPG]
[Εικόνα: 040-2.JPG]
σωστος
Στην φωτογραφία φαίνεται μπλε. Πώς και έτσι; (εγώ τα θυμάμαι πράσινα)
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6