Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: 4ο Επισημο Meeting Χρηστων Leoforeia.gr
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8
Εφτασε η ωρα για αλλο ενα επισημο meeting του leoforeia.gr

Ειστε ολοι καλεσμενοι, το μονο που εχετε να κανετε για να βοηθησετε και εμας και εσας ειναι να επιλεξετε την πιο "ευκολη" ωρα για εσας στην ψηφοφορια. Wink

Ο χωρος ειναι το καφε Olympico στο σταδιο ειρηνης και φιλιας (ειπαμε να ξεφυγουμε λιγο απο τα καθιερωμενα και να επιλεξουμε λιγο διαφορετικο και πιο "απλωμενο" χωρο..).

Η ιστοσελιδα Cafe-Bar-Restaurant http://www.olympico-cafe.gr

Και ένας χαρτης για να μην χαθειτε:

View Larger Map

Οι παρουσιες ειναι προαιρετικες αυτη τη φορα, δεν θα φαμε οπως την προηγουμενη φορα Tongue (αμα θελετε τρωτε παντως Big Grin)
Τώρα και Παρασκευή μπορώ και Σάββατο μπορώ!!!
Oπότε να ξέρεις πως θα έρθω!!
αν δεν προκυψει 3μερο...μεσα!!!!
(12-07-2010, 10:11 PM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: [ -> ]αν δεν προκυψει 3μερο...μεσα!!!!

Το λεω εγω δεν θα προκυψει τιποτα Big Grin
Εννοείται ότι δεν έχω πρόβλημα για μέρα και ώρα! Μόνο το Olympico μου ξυνίζει, μια ώρα περπάτημα μέχρι να φτάσεις εκεί Tongue Tongue Tongue Tongue
(13-07-2010, 01:07 AM)dimangelid Έγραψε: [ -> ]Εννοείται ότι δεν έχω πρόβλημα για μέρα και ώρα! Μόνο το Olympico μου ξυνίζει, μια ώρα περπάτημα μέχρι να φτάσεις εκεί Tongue Tongue Tongue Tongue

Καλό κάνει το περπάτημα!!!TongueTongue
(13-07-2010, 01:15 AM)giannaros88 Έγραψε: [ -> ]Καλό κάνει το περπάτημα!!!TongueTongue

Σίγουρα κάνει καλό!

Άσχετο: Ευτυχώς φέτος δεν έχω σπασμένο χέρι όπως στο περσινό καλοκαιρινό meeting Tongue Tongue Tongue
(13-07-2010, 01:36 AM)dimangelid Έγραψε: [ -> ]Σίγουρα κάνει καλό!

Άσχετο: Ευτυχώς φέτος δεν έχω σπασμένο χέρι όπως στο περσινό καλοκαιρινό meeting Tongue Tongue Tongue

Δυστυχώς δεν ήμουν στο πρώτο meeting!
(12-07-2010, 10:11 PM)Cmaniac Έγραψε: [ -> ]Το λεω εγω δεν θα προκυψει τιποτα Big Grin
που να φας τη γλωσσα σου!!! Angel
(13-07-2010, 09:27 AM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: [ -> ]που να φας τη γλωσσα σου!!! Angel
Αμα δεν ερθεις σε βλεπω υποψηφιο για αποχωρηση Big Grin Tongue
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8