Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[news247] Η ΤΡΑΙΝΟΣΕ προχωρά στην πρόσληψη 60 μηχανοδηγών
#1
Δημοσιεύθηκε σήμερα η προκήρυξη προσλήψεων μηχανοδηγών από την ΤΡΑΙΝΟΣΕ που στόχο έχει την κάλυψη υπηρεσιακών αναγκών.

Η εταιρία ΤΡΑΙΝΟΣΕ Α.Ε. προχωρά στην πρόσληψη 60 μηχανοδηγών για την κάλυψη των υπηρεσιακών της αναγκών. Δικαίωμα υποβολής αίτησης έχουν οι υποψήφιοι που πληρούν τα παρακάτω τυπικά προσόντα:

1. Κάτοχοι πτυχίου Πανεπιστημιακής ή Τεχνολογικής εκπαίδευσης της ημεδαπής ή της αλλοδαπής, ή πτυχίου τεχνικής κατεύθυνσης ή απολυτηρίου μέσης εκπαίδευσης τεχνικής κατεύθυνσης.

2. Οι άρρενες υποψήφιοι, να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις ή να έχουν νόμιμη απαλλαγή από αυτές (προσκόμιση Πιστοποιητικό Στρατολογίας).

3. Να είναι γεννηθέντες ή γεννηθείσες μετά την 31/12/1988.

4. Να μην έχουν καταδικαστεί αμετάκλητα ή να διώκονται για κακούργημα ή πλημμέλημα, που συνεπάγεται στέρηση των πολιτικών τους δικαιωμάτων (προσκόμιση Ποινικού Μητρώου).

5. Να είναι κάτοχοι πτυχίου αγγλικής επιπέδου Β2 (καλή γνώση). H γνώση ιταλικής (επιπέδου Β2 ή C2) επιθυμητή.

6. Να είναι κάτοχοι πιστοποίησης γνώσης χειρισμού Η/Υ (ECDL ή ισότιμου τίτλου).

Η διάρκεια υποβολής των αιτήσεων ορίζεται σε είκοσι τρεις (23) ημέρες και αρχίζει στις 14 Μαρτίου 2018, ημέρα Τετάρτη, και λήγει στις 5 Απριλίου 2018, ημέρα Πέμπτη.

Η κατάθεση αιτήσεων (βιογραφικών) θα γίνεται στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: mixanodigoi@trainose.gr


Πηγή
Απάντηση
#2
ειναι η ferrovie (πως την λενε) και οχι ο παλαιος κραταιος οσε ,ετσι ? (οχι οτι δε θα πανε βυσματα και εκει οπως και να χει...)
Απάντηση
#3
Σωστά, μιλάμε για την ιδιωτική πλέον ΤραινΟΣΕ.
Απάντηση
#4
εστειλα e-mail Παντως με το βιογραφικο μου Tongue ( εχω ολα τα χαρτια που λεει και την ηλικια αλλα δεν εχω βυσμα Tongue μονο στου λουνα παρκ το τρενο με βλεπω χαχα )
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)