Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Στόλος ΟΑΣΘ και γραμμές
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
εγώ έχω παρατηρήσει ότι όταν γίνονται αγώνες δίνουν ένα από τα οχήματα του 72 στο 14 τον λόγο δεν το ξέρω
Πριν 2-3 χρόνια το έγκλημα που είχε γίνει στη Σίνδο με οδηγό του Ο.Α.Σ.Θ. ποιο λεωφορείο ήταν; Κυκλοφόρησε από τότε;
(03-03-2012, 12:55 PM)K.S. Έγραψε: [ -> ]Πριν 2-3 χρόνια το έγκλημα που είχε γίνει στη Σίνδο με οδηγό του Ο.Α.Σ.Θ. ποιο λεωφορείο ήταν; Κυκλοφόρησε από τότε;

το 569,κυκλοφορει ακομα.
το 689 ειχατε πει οτι δεν το δινουν στο 58 επειδη μενει απο αβαρια...τις τελευταιες μερες το δινουν στο 58...επιδιορθωσαν το προβλημα?
Δεν υπηρχε προβλημα...
(05-03-2012, 02:09 PM)dimitris84 Έγραψε: [ -> ]Δεν υπηρχε προβλημα...

αν εννοεις για το 689 υπηρχε προβλημα και ημουν μπροστα οταν ζητησε ο σταθμαρχης να μην το στελνουν στο 58,ολα αυτα πριν κανα 3μηνο
Θα επιμεινω, Γιαννη...

Το προβλημα που ειχε το αμαξι ειναι ασημαντο. Απο κει και περα ειναι αλλοι οι λογοι που δεν το θελαν στη γραμμη. Δεν θελει πολλη προσπαθεια να κανεις ενα λεωφορειο να μεινει στο δρομο... Ουτε θα ειναι η πρωτη φορα που θα "σκοτωθει" καποιο αυτοκινητο επειδη δεν το θελουν καποιοι οδηγοι, ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα κανιβαλιζεται στην Σταυρουπολη...
(05-03-2012, 02:20 PM)dimitris84 Έγραψε: [ -> ]Θα επιμεινω, Γιαννη...

Το προβλημα που ειχε το αμαξι ειναι ασημαντο. Απο κει και περα ειναι αλλοι οι λογοι που δεν το θελαν στη γραμμη. Δεν θελει πολλη προσπαθεια να κανεις ενα λεωφορειο να μεινει στο δρομο... Ουτε θα ειναι η πρωτη φορα που θα "σκοτωθει" καποιο αυτοκινητο επειδη δεν το θελουν καποιοι οδηγοι, ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα κανιβαλιζεται στην Σταυρουπολη...

ποιο ηταν δηλαδη το προβλημα που ειχε το 689?εγω ξερω οταν δεν ηταν θεμα οδηγου αλλα το οτι εμενε συνεχως απο αβαρια,αν ξερεις κατι πες το να το μαθουμε και εμεις.
Μηπως οταν εμενε στο δρομο το ειχε ο ιδιος? Τιποτα παραπανω, οχι δημοσια τουλαχιστον...
Το 696 ανηκει πλεον στον φοινικα??γιατι τον τελευταιο καιρο δουλευει για την γραμμη 4...οπως και το 754 που τον τελευταιο μηνα βρισκετε συνεχεια στις γραμμες του αμαξοστασιου φοινικα...