Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Στόλος ΟΑΣΘ και γραμμές
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Αυτο λογικα θα ρυθμιζετε...
(13-11-2011, 04:02 AM)chrispan Έγραψε: [ -> ]Τα μηχανηματα αφης ΔΙΝΟΥΝ ρεστα, λειτουργια κατηργημενη για προφανεις λογους. Οταν ολοκληρωθει η εγκατασταση στο συνολο του στολου τοτε θα ενεργοποιηθει.

και τα μπλε με τα κουμπια μπορουν να δωσουν ρεστα και μαλιστα ειναι πιο ευκολη η διαδικασια να γινει σε αυτα παρα στα αφης
Εχω την σοβαρη υποψια οτι δεν ειναι ολα τα μπλε με αυτη τη λειτουργια αλλα μονο η τελευταια παραλαβη τους. Παραλειψη μου που δεν το ανεφερα διοτι ειχα σχετικη πληροφορηση. Οντως ειναι πιο ευκολη η διαδικασια δεδομενου οτι ρυθμιζεται μηχανικα ενω στα αφης με παρεμβαση στο λογισμικο τους.
Αυτα με την οθονη αφης,πολλες φορες πεταν τα κερματα εκτος...
Δηλαδή;
Δηλαδη πατας να βγαλεις εισητηριο και οταν ριχνεις τα κερματα τα πεταει εκει που παιρνεις το εισητηριο...δεν τα δεχεται δηλαδη...θυμαμαι ενα παιδι στο 641 εκανε απο την καλαμαρια μεχρι την μποτσαρη να βγαλει εισητηριο και παλι δεν ξερω αν εβγαλε γιατι κατεβηκα...
(14-11-2011, 07:09 PM)george-oasth Έγραψε: [ -> ]Δηλαδη πατας να βγαλεις εισητηριο και οταν ριχνεις τα κερματα τα πεταει εκει που παιρνεις το εισητηριο...δεν τα δεχεται δηλαδη...θυμαμαι ενα παιδι στο 641 εκανε απο την καλαμαρια μεχρι την μποτσαρη να βγαλει εισητηριο και παλι δεν ξερω αν εβγαλε γιατι κατεβηκα...

Και γιατί δεν πήγε σ΄ άλλο μηχάνημα του λεωφορείου; Smile Sad .
(03-03-2011, 09:42 PM)GiannisB Έγραψε: [ -> ]ενώ τα b7L καλύτερα είναι για αυτό στα κοντά στα ΤΕΙ της Σίνδου πήρε ένα έβγαζε καπνούς από το πίσω μέρος. Όσον αναφορά για αυτό αστικό λεωφορείο είναι το ξέρω δεν βάζει κόντρες αλλά για κάνε την διαδρομή που σου έγραψα παραπάνω ή και παρόμοια θα καταλάβεις πολλά. Όταν αναφέρω ότι τα b7L ότι μπαίνουν νερά από το παράθυρω εννοώ όταν βρέχει ή για παράδειγμα όταν ρίχνουν στα παράθυρα νέρο επειδή γύρω από το παράθυρο έχουν ένα ελαστιχό πράγμα.
http://www.youtube.com/watch?v=aJ9rxd7S-5w

Κυκλοφορεί τώρα;
πρεπει να ειναι πολυ παιχτουρες αυτοι οι οδηγοι...
Τουλάχιστον αυτοί ΕΙΝΑΙ οδηγοί!